Bigjigs Toys Dřevěné natahovací letadlo 1 ks

Kód: DS87385191
Neohodnoceno
Značka: Bigjigs Toys
110 Kč –5 %
Bigjigs Toys Dřevěné natahovací letadlo 1 ks
110 Kč –5 % 105 Kč
Skladem (> 5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Natáhněte a letíme!

Toto letadlo určitě potěší vaše malé dítě a je ideálním dárečkem pro každou příležitost.Pomáhá rozvíjet obratnost a koordinaci. Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů z udržitelnných zdrojů. Vyhovuje současným evropským bezpečnostním normám.

Cena je uvedena za 1 kus.

 
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku a své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost se značkou a její věhlas rostl, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii.
Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě, podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tam, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.
Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: